ET
www  •  20. jaan, 2017

Meigikoolitused veebruaris

Veebruaris oleme enda meigikoolituste sarjaga Pärnus, Tallinnas ja Tartus. Baaskoolitusel räägime sellest, kuidas valida tooteid ja lõpetame suitsusilma tehnika õppimisega. Põhjalik, intensiivne ja mõnus koolitus kõikidele naistele igas vanuses!

Siit leiad info registreerimise ja jooksvate ürituste kohta: Meigikoolitused 
Rohkem infot blogis, loe edasi :)

Loe lisaks
www  •  27. nov, 2016

Pidu-pidu ehk korraldame juubelit!

Meil oli vahva võimalus korraldada 50 aasta tähistamiseks juubelipidu. 

Kaunistasime ruumid, sättisime laua, tellisime cateringi ja peo kõige tähtsamal oli vaja ainult sisse astuda ja õnnitlejad vastu võtta. Loe lisaks
www  •  30. aug, 2016

Lapse sünnipäev kodus? Jah, muidugi!

Printsess Kirke 4. sünnipäev oli lastele lõbus ja põnev. Meisterdasime meeneid, võtsime mõõtu mängudes ja kõik lapsed said kena maalingu põsele ning käele
Loe lisaks
www  •  10. aug, 2016

Lasteala Rae valla küladepäeval

Laupäeval, 6. augustil oli Everlini lustakal naiskonnal rõõm läbi viia Rae valla küladepäeva Lasteala meisterdamisi ja mänge. Oli ütlemata vahva, et meie telgis käis nii palju lapsi, kes kõik said koju kaasa võtta oma maalitud kivid ja kaardid ning paljud said endale uhiuued oma näppudega tehtud kaisu-rätinukud. 

Loe lisaks
www  •  04. juuli, 2016

2-aastase printsessi sünnipäev

Emily oli külla kutsunud kõik oma pisikesed ju suuremad sõbrad ning koos tähistasid nad lõbusalt pisipreili sünnipäeva. Everlin Event pakkis kõik peoks vajaliku kokku ja sõitis Tuudile toredat sünnipäeva läbi viima :)
Loe lisaks
www  •  30. juuni, 2016

Klassieksursioon - kevadekuulutaja!

www  •  15. juuni, 2016

Ole iseenda jumestuskunstnik

Veebruarist kuni aprilli lõpuni viisime läbi kaheksa edukat meigikoolitust nii Tallinnas, Põlvas kui ka Lihulas. Gruppe oli nii suuremaid ka kui ka päris väikeseid, kuid meele tegi heaks, et naistel koolituselt koju minnes särav naeratus näol oli.

Sügisest oleme taas tagasi meigikoolituste sarjaga, kus mitme õhtu jooksul keskendume eraldi teemadele ning rõhume seekord endisest enam individuaalsele lähenemisele ja praktiliste oskuste omandamisele.
Loe lisaks
www  •  06. juuni, 2016

Loodusmatk ja perejooga Pääsküla rabarajal

Mai kuus viisime läbi  loodusmatka ja pere-jooga Pääsküla rabarajal. Kõik oli väga tore - armsad pered, mõnus matkarada, super-äge joogatund ja isegi ilm oli väga sobilik :)
Aitäh meie peredele ja joogaõpetajale, Helmele!
Loe lisaks
www  •  31. mai, 2016

Sünnipäev koos seiklusmängu ja tantsuga

Sünnipäeva päev algas toreda seiklusmänguga Tallinna vanalinnas. Külalised jagasime gruppidesse ja kätte said kaardi ning juhised. Kõikidele lastele meeldis. Mõned neist arvasid, et oleks võinud raskem olla, teised jällegi, et kergem :)
Peale seiklusmängu tuli noori pildistama fotograaf Kairit Lapmaa, kes tegi mõned pildid tervest seltskonnast ja samuti sõbrapildid mälestuseks.
Sünnipäeva pidu jätkus toredas tantsusaalis, kus ootas ees kaunistatud ruum söögi ja joogiga.
Peo jooksul said lapsed diplomid ja medalid seiklusmängu eest!
Loe lisaks