ET

Arvamused meie õhtut külastanud naistelt:

"Vaba õhkkond, asjalik koolitus, isiklikud näpunäited"

"Meeldis teave vahendite kohta, selgitused, näitlik tohib-ei tohi"

"Ladus sooritus, asjatundlikud-kompetentsed-argumenteeritud vastused, kella ei vaata, kõigeks on aega"

"Vaba, sundimatu õhkkond"

Liisa: Meigiõhtul käidud :) Kuigi ma alguses suhtusin üritusse natuke skeptiliselt, et äkki hakatakse ikkagi mingeid tooteid pähe määrima või siis on tempo selline, et ei jõua jälgida, sest professionaalsel jumestajal on nagunii kõik käpas ja teeb pintsliga paar tõmmet ning voila ja ongi valmis, siis tegelikkuses oli kõik hoopis teisiti :)

Mingeid tooteid ei reklaamitud ning kogu protsess toimus rahulikus tempos nii, et jooksvalt sai kõikidele küsimustele väga asjalikud vastused ja personaalsed näpunäited ka veel juurde. Õhkkond oli mõnus ning kui ka endale tundus, et mõni mu küsimus võib olla ikka täitsa jabur, siis keegi ei vaadanud viltu ja seletati kenasti kõik üksipulgi lahti.
Arvasin, enne registreerimist, et mis see siis ei ole, et vaatan Youtube'ist videoid ja saan ise ka enda üles vuntsimisega hakkama, aga no ei saa ju. Tahaks igasuguseid asju juurde küsida, aga miskipärast keegi Youtube'ist ei vasta :P
Igatahes olen väga rahul, et üritusest osa võtsin. Natuke Evelini näpunäidete järgi ise kodus harjutamist ning kaasa antud ja meigiõhtu jooksul täis konspekteeritud materjalist tuge otsides ma usun, et kaunid tulemused ei jää ka endal tulemata ;)

Palju jõudu ja jaksu teile Everlin Event OÜ tüdrukud :)
Oli üks vahva ja hariv õhtu :)